ZYRTARE: Denis Dudaj dhe Geri Hoxha i bashkohen skuadrë

ZYRTARE ...

● Befasit që ju kemi përmendur një javë më parë u bënë publike tani - Biznismeni Agron Selimi zgjedhet kryetar i klubit ai gjithashtu prezantoj edhe mesfushorin nga

ZYRTARE : Enis Kuka ne Vushtrri

ish sulmuesi i Ferizajit tashme eshte pjese e FC Kosova Vushtrri !

SOT NDESHJE MIQSORE !

Sot ndeshje miqsore me Feronikelin ne Drenas nga ora 18:00 .

PUBLIKOHET ORARI !

Orari i ndeshjes se pare oshte publikuar .